Logo

DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT

Број на оглас: 2411966 | Објавен на: 04.12.2020, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 110 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT DO STOPANSKA BANKA EDEN DO DRUG LEPENKA KOMPLETNO RENOVIRAN TEL: 070/257-081 TRAJCE

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач