Logo

Drveni maski

Број на оглас: 2412014 | Објавен на: 06.05.2017, 07:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat drveni maski,od sopstvena kolekcija.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 rolly

Потврден огласувач