Logo

НОВА пегла за коса PHILIPS

Број на оглас: 2412046 | Објавен на: 26.03.2017, 12:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД 1.100 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на коса

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова, неупотребувана пегла за коса Philips.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 000000