Logo

BANDAZI SO GUMI 225X50X17 AUDI VW

Број на оглас: 2412072 | Објавен на: 24.05.2017, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


BANDAZITE SE DOBRO ZACUVANI,NEMA POTREBA ZA FARBANJE A GUMITE SE NA 80 POSTO M=S
-BANDAZITE SE VOZENI NA AUDI,PASUVAA I NA VW

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 GOCE

Потврден огласувач