Logo

Iznajmuvam stan vo strogiot centar 52m2

Број на оглас: 2412223 | Објавен на: 26.03.2017, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 52 m²

Греење: Друго

Спрат: 3 кат

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Kompletno opremen stan na novo kujna,wc,spalna dnevna i drugo..cena po dogovor!

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач