Logo

***NAJGOLEMA AKCIJA NA PATIKI ADIDAS ZA SAMO 1190 DEN***

Број на оглас: 2412480 | Објавен на: 30.07.2017, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 43

Боја: Темно сина

Цена: 990 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN***

10 RAZLICNI MODELI NA PATIKI ADIDAS SO EKSTRA KVALITET ZA SAMO 1190 DEN SO PLATENI TROSOCI ZA TRANSPORT
DOSTAPNI BROEVI OD 40 DO 44

ZA POVEKE MODELI I CENI POVELETE NA NASTA FB STRANICA : https://www.facebook.com/patikimkonline/?fref=ts

***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN*** ***AKCIJA***CENA***1190***DEN***

Огласи од: Goran

Goran

Tetovo
Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач