Logo

SPY KAMERA VO ZAPALKA VIDEO NADZOR - KAMERI

Број на оглас: 2412569 | Објавен на: 04.09.2017, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нови мултифункционални скриени камери во запалка, овај тип на камера koja oсвен како скриена камера можи да се користи и како стандардно USB за пренос на податоци, потоа како WEB камера, читач на Micro SD картички и фотоапарат. Не е потребно инсталација на дополнителен софтвер за користење на самата камера и е многу едноставна за работа. Континуирано снимање без прекин околу 90 митути.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Зоран Мишевски

Потврден огласувач