Logo

Audi a6 2.5 tdi zamena za pogolemo moja doplata

Број на оглас: 2412611 | Објавен на: 20.03.2017, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava audi a6 2.5 tdi 1999 god 248000 pominati. Registrirana do mart 2018 god golemiot servis mu e napraen pred 1000km smeneti set kais,set filteri,set prednica,4 novi amortizeri kolata e kako nova.zamena samo za pogolema ili ponova kola so moja doplata.

 Кичево

Прати Е-Маил

 Genc

Потврден огласувач