Logo

Sports Headphones - Novo

Број на оглас: 2412616 | Објавен на: 24.04.2017, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД Цената не е фиксна 300 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Продавам нови слушалки со микрофон користени се само 2-3 пати, ги продавам поради тоа што купив друг телефон и не ги користам веќе нив, ми збираат прашина низ дома.
Може и преку карго.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач