Logo

frizider vitrina za torti

Број на оглас: 2412632 | Објавен на: 13.09.2018, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 280 €

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Вид на оглас: Се продава


Se prodava frizider vertikalna vitrina za torti, kolaci so dve vrati. Vitrinata e super top sostojba moze zamena so mikser ili zamrznuvac!
top cena!!!!!

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач