Logo

Продавам YAMAHA FZ6 S2 FAZER

Број на оглас: 2412702 | Објавен на: 28.03.2017, 22:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2009

Модел: FZ6 S2 FAZER

Километри: 20000

Цена: 4.900 € 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Моторот е во одлична состојба-како нов,не гребнат,сега сервисиран со Мotul 7100, K&N филтер,нов акумулатор Yuasa,со 3 клуча,купен од Јамаха-Скопје ,со сервисна книшка.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач