Logo

Samsung J5, J5-2016 ekran

Број на оглас: 2412729 | Објавен на: 06.03.2017, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 € Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Samsung J5,J5-2016 ekrani
ekranite se NOVI originalni za EU pazar
cenata e bez montaza
telefon: 075-708-999

J5--- 60evra
J5-2016 --- 60evra
A5 --- 70 evra
A5 - 2016 ---80 evra

telefon: 075-708-999

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 aa

Потврден огласувач