Logo

KTM 2004

Број на оглас: 2412818 | Објавен на: 30.04.2017, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: KTM

Вид: Теренски/Offroad

Година: 2004

Модел: Full Kross

Километри: 0

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava KTM full Kross 2004 godina, 85 kubici. CENA PO DOGOVOR

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Struga

Потврден огласувач