Logo

Maticna za Samsung S2 I9100

Број на оглас: 2412833 | Објавен на: 24.05.2017, 23:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy S2 I9100

Боја: Останато

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Maticnata e vo ispravna sostojba bez nikakvi zabeleski. Raboti na site karticki.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач