Logo

fiat scudo 1.9d 2003 god

Број на оглас: 2412856 | Објавен на: 30.04.2017, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 € 2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


fiat scudo fenomenalna sostoja registriran cela godina.moze zamena za pogolemo tovarno.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач