Logo

8GB (2Х4G) DDR3 1866Mhz Kingston HyperX Fury Blue - Zamena

Број на оглас: 2412912 | Објавен на: 21.03.2017, 00:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Рамот е купен во "Аnhoch" и имаат повеќе од 3,5 години гаранција.
Може замена со „Kingston HyperX "FURY ili GENESIS" Memory 8GB (2Х4) - DDR3 1600MHz затоа што мојата матична плоча не може да ги подржува двете, морам само со една да работам.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Lonika

Потврден огласувач