Logo

Yamaha R1

Број на оглас: 2413004 | Објавен на: 21.04.2017, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2001

Модел: R1

Километри: 30000

Цена: 2.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e ekstra napraven e osnoven servis i spremen za sezonata

Informacii samo na ovoj br.
075/992-299 Robert

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Pance

Потврден огласувач