Logo

Nikon D5100

Број на оглас: 2413012 | Објавен на: 04.03.2017, 04:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava profesionalen foto aparat mnogu malku koristen za domasni upotrebi donesen pred edna godina od Australia .znaci ide komplet kako sto go gledate vo sliki...

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 Mali