Logo

Dong feng 404 4x4

Број на оглас: 2413148 | Објавен на: 21.04.2017, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Kako nov, mn malku rabotan .Kupen nov 2008, redovno servisiran, raboti se na nego ,svetla ,zmigavci.....Ima 1500rabotni sati.Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Kontakt tel 078456446

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 ilce

Потврден огласувач