Logo

Toyota yaris verso

Број на оглас: 2413364 | Објавен на: 28.03.2017, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Yaris

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 2.350 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba 1.3 63kw oprema ful registriranaa

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Xxx