Logo

Нови обетки,кутија,ланче...

Број на оглас: 2413492 | Објавен на: 04.03.2017, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Бижутерија

Вид на оглас: Се продава


Нови обетки 100мкд
Нова Кутија за накит 150мкд
Нова Gold Chain Link Bracelet 150мкд
Ланче 250мкд
повеќе информации на 075 296 630 Ангела

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zlate