Logo

Mercedes E 250 CDI Blue Efficiency Elegance

Број на оглас: 2413578 | Објавен на: 24.03.2017, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E 250 CDI 2010god 204ks Blue Efficiency
Kolata e kako od salon Registrirana do 08 03 2018god
Za poveke informaci javetese...
Mozna i zamena so vasa doplata...

 Cars

Потврден огласувач