Logo

Продавам лонец за ауспух за Volkswagen T2 комбе

Број на оглас: 2413641 | Објавен на: 24.05.2018, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам лонец за ауспух за Volkswagen Transporter T2 комбе, би требало да одгобара и на Буба VW Beetle.

Цена по договор.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Сашо

Потврден огласувач