Logo

Skresn touch ..ekranot funkcionira

Број на оглас: 2413737 | Објавен на: 18.04.2017, 19:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: K8

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 40 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Tacot skrsen e ama funkcionira ponudete

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач