Logo

509 kultivator

Број на оглас: 2413811 | Објавен на: 24.09.2017, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.333.312 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


prodavam 509 kultivator zemen od prv gazda jas nemam raboteno so nego nema mehanizacija i nema 4 brzina kako fabricko za eftini pari cena po dogovor

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ORHAN

Потврден огласувач