Logo

..Malatesta Kaiman 4×4 (Made in Italy)

Број на оглас: 2413926 | Објавен на: 29.08.2017, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 399 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


- Malatesta Kaiman 4×4 (Made in Italy) -195 r 15 -Odlicna Sostojba -Nissan, Daihatsu,Mitsibusi i dr.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач