Logo

Pezo 1007 1.4 hdi 10500 km peugeot

Број на оглас: 2413947 | Објавен на: 27.05.2017, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 1007

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Цена: 2.999 €
3.099 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klimaktronik
Centslno na dalecinsko
Vozdusni pernicinja vozac sovozac
Dobri gumi
Mal potrsuvac ubava voznja

Za mali pari ubavo vozilce se funkcionira +cdmp3 odlicno ozvucuvanje dobro cuvano javete se ce se dogovorime

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 v

Потврден огласувач