Logo

Citroen Xsara 2004 dizel full oprema neuvezuvana

Број на оглас: 2413968 | Објавен на: 25.06.2017, 19:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Citroen Xsara 1.9 dizel 2004 god. Avtomobilot e odlicno zacuvan i bez dopolnitelni vlozuvanja. Avtomobilot e so full oprema i e redovno odrzuvan.
Za dopolnitelni informacii vrtete na ovoj broj
076 570 333 Dejan

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач