Logo

plinska friteza

Број на оглас: 2414028 | Објавен на: 26.04.2017, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Profesionalna plinska friteza 15L..

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 toni (претпријатие)

Потврден огласувач