Logo

VW POLO 1.4 2000god

Број на оглас: 2414045 | Објавен на: 29.03.2017, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.190 € Цената не е фиксна 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw polo 1.4 75ks 2001g
*KOLATA E VO EXTRA SOSTOJBA*
-Klima
-abs
-esp
-Servo
-dva original klucevi
-Elektrika na staklo i retrovizori
-maglenki
-original aluminiumski bandazi
-smeneto ulje site filtri i rebrest kais
-novi cetiri amortizeri
-nov akomulator
Registrirana do 3ti mesec 2018
Kon tel.070/439-739

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач