Logo

Плати 1 добиј 2 Производа

Број на оглас: 2414128 | Објавен на: 14.03.2017, 20:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 798 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


#ОсмомартовскаАкција
Уживач си во кафето, а во исто време ти е потребно да ги намалиш килограмите и да имаш витка фигура?
Набави го на Осмомартовска АКЦИЈА - Slim Line Coffe и добиј ГРАТИС Slimline Acai Berry (12 капсули) по цена од 798 денари.
Додатоци на храна кои ефикасно ги поддржуваат сите процеси во организмот на потполно природен начин.
Нарачај на 077 533 219

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач