Logo

MERCEDES E 270 CDI

Број на оглас: 2414729 | Објавен на: 20.08.2017, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Цена: 54 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kola e redovno servisirana so realna kilomotraza moze da se proveri bilo kade kako nova e vredi da se vidi pred da se zeme blo sto

 Кратово

Прати Е-Маил

 honda civik

Потврден огласувач