Logo

Skii

Број на оглас: 2414771 | Објавен на: 21.04.2017, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat polovni skii.

Cenata po dogovor.
Po detalni info na: 078287954

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Sali

Потврден огласувач