Logo

POLO CLASIC 1.9 SDI DELOVI

Број на оглас: 2414827 | Објавен на: 12.02.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


POLO CLASIC 1.9 SDI IMAM SE PRAKAM PO KARGO

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач