Logo

OPEL VECTRA B VO DOBRA SOSTOJBA

Број на оглас: 2414934 | Објавен на: 05.03.2017, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA. POSEDUVA KLIMA, 4 NOVI GUMI M+S SAVA, PREDNITE DVE STAKLA SE ELEKTRONSKI, REGESTRIRANA DO DECEMBAR 2017. IMA I ZELEN KARTON. MALA POTROSUVACKA. ZA SITE DODATNI INFORMACII JAVETE SE.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Fadil