Logo

Универзална клупа со тежини

Број на оглас: 2414939 | Објавен на: 11.11.2018, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Универзален бенч
Права шипка
Коса шипка
Тежини 90кг
Користени нецела година ги продавам поради немање време за вежбање.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач