Logo

Bure masa

Број на оглас: 2414994 | Објавен на: 22.11.2017, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masa bure so 5 stolcinja burenca i vnatresniot del se koristi kako polica visina na golemo bure 74cm sirina 78cm sirina na gorna ploca 66
cm. Visina na stolce 40 cm precnik 38cm

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran Iliev

Потврден огласувач