Logo

bojlerce malo neotpakovano

Број на оглас: 2415201 | Објавен на: 26.03.2017, 23:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


malo bojlerce od dinamohit neotpakovano kako e kupeno taka stoi. da ne faka prasina ako go saka nekoj bujrum :D :D

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач