Logo

Se bara rabotnik za vo magacin

Број на оглас: 2415211 | Објавен на: 23.08.2017, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Општи работни места

Пол : Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se bara rabotnik za rabota vo magacin za utovar i istovar so B kategorija Obezbedeno penzisko i zdravstveno osiguruvanje Inf na tel :075460580

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач