Logo

Fiat Doblo 1.9 jtd

Број на оглас: 2415221 | Објавен на: 06.03.2017, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


vo odlicna sostojba. servisiran pred eden mesec.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 jaran