Logo

AUDI A3 2.0 TDI 140ks

Број на оглас: 2415300 | Објавен на: 24.04.2017, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A3 2.0TDI 140ks so ful oprema ekstra socuvano registrirano do 4-2018
INFORMACII 075 373 001 Marjan
INFORMACII 075 373 001 Marjan
INFORMACII 075 373 001 Marjan

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач