Logo

Masina za perenje

Број на оглас: 2415552 | Објавен на: 02.05.2017, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ispravna masina za perenje Gorenje.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач