Logo

Mercedes c200 cdi

Број на оглас: 2415554 | Објавен на: 24.04.2017, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.900 € Цената е фиксна 3.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


servisirano na vreme full oprema 2 kluca kollata ima mali zabeleski po karoserijata uvezena e pred 2 god od germanija

 Кичево

Прати Е-Маил

 -----

Потврден огласувач