Logo

pcenica

Број на оглас: 2415614 | Објавен на: 15.04.2019, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Cena 11.5 den

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 DPTU,, BUCISTE,, DOO (претпријатие)

Потврден огласувач