Logo

Se prodava GOLF IV TDI SO FULL OPREMA

Број на оглас: 2415683 | Објавен на: 06.03.2017, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava GOLF IV TDI SO FULL OPREMA
So aluminski bandazi
Golfot e koska mozete i samite da se uverite na lice mesto
Domakinski e cuvan.
Bez niedna grebnatinka

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Golf