Logo

Opel astra g 1.7 dtl

Број на оглас: 2415806 | Објавен на: 25.03.2017, 05:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.250 € Цената не е фиксна 2.299 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Astra g 1.7 dti isuzu trosi 5 l na 100 km,proizvedena 2000 godina registrirana vo mnogu dobra sostojba klima ispravna ,abs,servo,centralno,elektrik na stakla,novi plocki,set korpa lamela

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач