Logo

2007 zamena

Број на оглас: 2415854 | Објавен на: 20.03.2017, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


zamena za lada niva so moja doplata za 17
vespata e aprilia 200 cc vodno ladenje 2007 god.1550.eur

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач