Logo

SE PRODAVA PERAC POD PRITISOK MAKITA

Број на оглас: 2415887 | Објавен на: 23.03.2017, 22:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Нега на автомобили

Вид на оглас: Се продава


Masinata e mnogu malku koristena. So site dodatoci.ista kako na slikata.

 joe

Потврден огласувач