Logo

MERCEDES E200 CDI 2008 FULL OPREMA

Број на оглас: 2416040 | Објавен на: 04.02.2018, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes E200 CDI so full oprema, registriran do 09.2018 so zelen karton. Kolata vredi da se vidi koja e vo perfektna sostojba.Proizvedena vo 12 mesec 2007 god, prva registracija e vo 2008 god..
Tel za kontakt 071 235 445

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mercedes