Logo

Xiaomi Redmi Note 2 KAKO NOV

Број на оглас: 2416044 | Објавен на: 30.08.2017, 23:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Redmi Note 2

Боја: Останато

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


MOZE I ZAMENA ...TEL...ZA KONTAKT..070713729...TELEFONOT E KAKO NOV KOMPLET KUTIJA DOPOLNITELNO IMA USTE EDNA BATERIJA.IMA FUTROLA STAKLO ZASTITNO ???????? BEZ ZAMENI??????? STEGNI NA LINK ZA TEL...http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_2-6992.php.... ... TEL ZA KONTAKT 070713729.....070713729.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Robertino

Потврден огласувач